GYMEXTREME
بدنسازی - فیتنس

جلو بازو لاری

0 1,488

آموزش حرکت جلو بازو لاری

در ویدیو زیر نحوه اجرای حرکت جلو بازو لاری را برای شما عزیزان قرار داده ایم برای راحتی شما امکان دانلود تمامی ویدیو ها فراهم می باشد. حرکاتی که در دیتابیس ما وجود ندارد را می توانید از طریق قسمت درخواست حرکات ، درخواست دهید.

ویژگی های حرکت
نام حرکتجلو بازو لاری
نام های دیگر
نام انگلیسی Ez Bar Preacher Curl
عضله هدف
جلو بازو
عضله کمکی
جلو بازو

آموزش حرکت جلو بازو لاری

هیچ وقت هر دو حرکت جلو بازو با هم یکی نیستند.شما باید مابین حرکات جلو بازو تک منظوره و ترکیبی تعادل داشته باشید. از آنجایی که عضلات جلو بازو نماد قدرت هر شخص شناخته می شود، حرکات جلو بازو باید کاملا به دقت و صحیح اجرا شوند.
همه ما عضلات بزرگ جلو بازو را دوست داریم. داشتن عضلات بزرگ جلو بازو سخت نیست مگر اینکه از اشتباهات رایج پرهیز نشود. حرکات جلوبازو فقط به تمرینات با دمبل منتهی نمی شود و بهتر است این عضلات را با تمرینات مختلفی تمرین داد.
این عضلات علاوه بر اینکه در ظاهر و زیبایی بدن نقش دارند در اجرای حرکات ترکیبی دیگر همچون ددلیفت با اینکه مستقیما درگیر نمی شوند ولی فشار وارد به بدن و مفاصل می کاهند

۱- این حرکت با کاهش میزان فشار بر روی ساعد ها ، بهترین حرکت برای تفکیک عضلات جلو بازو می باشد. صندلی را طوری تنظیم کنید تا بازو هایتان به طور کامل روی پد قرار بگیرد.

۲-وزنه دلخواه را انتخاب کنید .

۳-روی صندلی نشسته دست ها به اندازه شانه، هالتر لاری را میگیریم . دقت کنیم که در اکثر حرکات جلو بازوداخل دست ها به طرف خودمان می باشد.

۴-پشت خود را صاف نگه داشته و هالتر را با کمی خم بلند میکنیم.نقطه شروع.

۵-به آرامی هالتر را بلند میکنیم تا جایی که ساعد هایمان عمود با زمین باشد.

۶-در این نقطه عضلات جلو بازو را اندکی فشار داده سپس به آرامی هالتر را پایین می آوریم.

نکات مهم

۱-هنگام بالا بردن هالتر استراحت و مکث نکنید. .

۲-حرکت را به آرامی و تحت کنترل انجام دهید.

۳-با دست باز گرفتن هالتر عضلات داخل بازو و دست جمع گرفتن عضلات خارج بازو را تحت فشار قرار می دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.